Najít akci

Datum konání:
Místo konání:
Typ akce:

Nalezeno 205 akcí

říjen 2019

Hody Kostice

Kostice, so 12. 10. - po 14. 10. 2019

Slovácké hody s právem

Osvětimany, so 12. 10. - po 14. 10. 2019

Slovácké hody s právem

Spytihněv, ne 13. 10. - po 14. 10. 2019

BČO aneb Československý folklórní večírek no. XIV

Brno, st 16. 10. 2019, 21:00

Hodová beseda u cimbálu

Brno, st 16. 10. 2019, 19:00

Dupanica / Tanečný dom

Košice (SK), st 16. 10. 2019, 20:00

Beseda u cimbálu s CM Friška

Brno, čt 17. 10. 2019, 19:00

Večer autentického folklóru

Bratislava (SK), pá 18. 10. 2019, 19:00

Hody s věncem a káčerem

Bukovany, pá 18. 10. - ne 20. 10. 2019

DH Skaláci hrají a zpívají 15 let

Hostěradice, pá 18. 10. 2019, 20:00

Kněždubské krojované hody s právem

Kněždub, pá 18. 10. - po 21. 10. 2019

Staré hody

Střelice, pá 18. 10. - ne 20. 10. 2019

Cimbálový džem

Vsetín, pá 18. 10. 2019, 19:00

Žádovské hody

Žádovice, pá 18. 10. - ne 20. 10. 2019

Slovácké hody s právem

Babice, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Říjnové hody

Borkovany, so 19. 10. 2019, 12:00

Slovácké hody s právem

Boršice, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Tuřanský hode

Brno-Tuřany, so 19. 10. - po 21. 10. 2019

Židenické hody

Brno-Židenice, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Březolupské hody s právem

Březolupy, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Císařské hody s právem

Částkov, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Folklorní tancování

Hluk, so 19. 10. 2019, 18:00

Galavečer k 20.výročí Slováckého krúžku Hodonín

Hodonín, so 19. 10. 2019, 19:00

Učíme se lidové tance - Speciál

Horní Němčí, so 19. 10. 2019, 17:00

Krojované hasičské hody

Kuřim, so 19. 10. 2019, 8:00

Tradiční krojované hody

Lovčice, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Tradiční Mařacké hody s právem

Mařatice, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Tradiční krojované hody

Mohelno, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Burčáková zábava

Morkůvky, so 19. 10. 2019, 20:00

Orelské hody

Pozořice, so 19. 10. 2019, 15:00

Hody Prakšice

Prakšice, so 19. 10. 2019, 19:00

Folklorní den

Rajhradice, so 19. 10. 2019, 15:00

Krojované hody

Říčany u Brna, so 19. 10. 2019, 15:00

Císařské hody

Syrovín, so 19. 10. 2019, 14:00

Slovácké hody s právem

Tupesy, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Folklorní podvečer s Rozmarýnou

Újezd u Brna, so 19. 10. 2019, 16:00

Hody Vítovice

Vítovice, so 19. 10. 2019, 14:00

Vracovské hody s věncem a káčerem

Vracov, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Tatry v kroji

Zuberec (SK), so 19. 10. 2019, 7:30

Císařské hody

Žarošice, so 19. 10. - ne 20. 10. 2019

Hody Ujčov

Ujčov, ne 20. 10. 2019, 14:00

Hudecký večer Slávka Volavého ::: Vlčnovský rok

Strážnice, út 22. 10. 2019, 19:30

Folklorní taneční vol. III

Brno, st 23. 10. 2019, 18:00

Kateřinské hody

Rakvice, st 23. 10. 2019, 20:00

Tanečný dom

Bratislava (SK), čt 24. 10. 2019, 20:00

Beseda u cimbálu s LH Za Oponou

Brno, čt 24. 10. 2019, 19:00

Koncert BROLNu k 95. výročí ČRo Brno

Kyjov, čt 24. 10. 2019, 19:00

Benefiční vystoupení VUS Ondráš

Strážnice, čt 24. 10. 2019, 19:00

Tradiční krojované hody

Strážovice, pá 25. 10. - ne 27. 10. 2019

Tři týdně do hodú

Svatobořice-Mistřín, pá 25. 10. 2019, 17:00

Krojované hody

Věteřov, pá 25. 10. - ne 27. 10. 2019

Výroční koncert 65

Břeclav, so 26. 10. 2019, 19:30

Kácení máje

Dolní Kounice, so 26. 10. 2019, 14:00

Hody Hradčovice

Hradčovice, so 26. 10. - ne 27. 10. 2019

Posezení u cimbálu s Jožkou Šmukařem a cimbálovkou

Komárov, so 26. 10. 2019, 17:00

Program k 40.výročiu FS Borievka z Košíc

Košice (SK), so 26. 10. 2019, 18:00

Zahrávání hodů

Mutěnice, so 26. 10. 2019, 15:30

Odpoledne s dechovkou

Nezdice na Šumavě, so 26. 10. 2019, 15:00

14. žiwellný folklórny večer

Piešťany (SK), so 26. 10. 2019, 19:00

Tradiční mladé hody

Radostice, so 26. 10. - ne 27. 10. 2019

Posezení u cimbálu

Valtice, so 26. 10. 2019, 20:00

Tradiční hody

Velké Hostěrádky, so 26. 10. - ne 27. 10. 2019

Vlkošské hody

Vlkoš, so 26. 10. - ne 27. 10. 2019

70. výročí Slováckého krúžku Hrozen

Velké Bílovice, ne 27. 10. 2019, 16:00

Folklorní taneční vol. III

Brno, st 30. 10. 2019, 18:00

Beseda u cimbálu s CM Líšňáci

Brno, čt 31. 10. 2019, 19:00

listopad 2019

Vrbecké hody

Hrubá Vrbka, pá 1. 11. - ne 3. 11. 2019

Večer při cimbálovce Grajcar

Líšnice, pá 1. 11. 2019, 19:00

Beseda u cimbálu

Hluk, so 2. 11. 2019, 19:30

Hody

Malá Vrbka, so 2. 11. - ne 3. 11. 2019

70. výročí souboru Jarošovci

Mělník, so 2. 11. 2019, 17:00

Nezapomeň šohajku - 50 let CM M. Menšíka

Strážnice, so 2. 11. 2019, 19:30

Posezení u cimbálu

Valtice, so 2. 11. 2019, 20:00

Odehrávky hodů

Velké Hostěrádky, so 2. 11. 2019, 20:00

Tanec a čas

Praha, ne 3. 11. 2019, 18:00

Kurz lidového tance - čardáš

Strážnice, ne 3. 11. 2019, 14:00

Mladá muzika Šardice

Kyjov, út 5. 11. 2019, 19:00

Folklorní taneční vol. III

Brno, st 6. 11. 2019, 18:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 7. 11. 2019, 19:00

Druhá umělecká beseda u cimbálu pro teenagery

, pá 8. 11. 2019, 18:00

Beseda u cimbálu s volbou stárků

Blatnice pod Svatým Antonínkem, pá 8. 11. 2019, 19:00

Tradiční Martinský hody

Kyjov, pá 8. 11. - ne 10. 11. 2019

Martinské hody

Násedlovice, pá 8. 11. - ne 10. 11. 2019

Svatomartinské hody

Strážnice, pá 8. 11. - ne 10. 11. 2019

Martinské hody

Boleradice, so 9. 11. 2019, 20:00

Stanislavské hody

Bošovice, so 9. 11. 2019, 15:00

Podzimní hody

Brumovice, so 9. 11. 2019, 20:00

Tradiční Martinské Hody

Dambořice, so 9. 11. - po 11. 11. 2019

Folklorní tancování

Hluk, so 9. 11. 2019, 18:00

Martinské hody

Jiříkovice, so 9. 11. 2019, 20:00

Martinský hodový zpívání

Kobylí, so 9. 11. 2019, 18:00

Martinské hody

Kudlovice, so 9. 11. - ne 10. 11. 2019

Martinské hody

Kuželov, so 9. 11. - ne 10. 11. 2019

Krojované hody

Milotice, so 9. 11. - po 11. 11. 2019

Babské hody

Perná, so 9. 11. 2019, 15:00

Martinské hody

Popice, so 9. 11. 2019, 20:00

Svatomartinské hody

Popovice, so 9. 11. - ne 10. 11. 2019

Hody

Pravlov, so 9. 11. 2019, 15:00

Martinské hody

Radějov, so 9. 11. 2019, 9:00

Martinské hody

Silůvky, so 9. 11. 2019, 14:00

Martinské hody

Sobůlky, so 9. 11. - ne 10. 11. 2019

Odpoledne s dechovkou

Trboušany, so 9. 11. 2019, 16:00

Martinské hody

Uhřice, so 9. 11. - ne 10. 11. 2019

Martinská zábava, aneb Potkali sa u cimbálu

Valašské Meziřičí, so 9. 11. 2019, 20:00

Posezení u cimbálu

Valtice, so 9. 11. 2019, 20:00

Babské hody

Vlasatice, so 9. 11. 2019, 20:00

Folklorní taneční vol. III

Brno, st 13. 11. 2019, 18:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 14. 11. 2019, 19:00

40. výročie FS Váh

Liptovský Mikuláš, pá 15. 11. 2019, 18:00

Hody

Vnorovy, pá 15. 11. - ne 17. 11. 2019

Kateřinská zábava

Archlebov, so 16. 11. 2019, 20:00

Beseda u cimbálu

Boršice, so 16. 11. 2019, 19:00

Zástěrková zábava

Bošovice, so 16. 11. 2019, 20:00

Martinská zábava

Brno-Jundrov, so 16. 11. 2019, 19:00

Kateřinské hody s právem

Huštěnovice, so 16. 11. - ne 17. 11. 2019

Babské hody

Kobylnice, so 16. 11. 2019, 16:00

Martinské hody

Moravské Knínice, so 16. 11. - ne 17. 11. 2019

Hody Otmarov

Otmarov, so 16. 11. - ne 17. 11. 2019

Dozvuky hodů

Sobůlky, so 16. 11. 2019, 20:00

Pánské hody

Starovice, so 16. 11. 2019, 20:00

Slovácké hody s věncem

Svatobořice-Mistřín, so 16. 11. - út 19. 11. 2019

Kateřinská zábava

Žarošice, so 16. 11. 2019, 20:00

Folklorní taneční vol. III

Brno, st 20. 11. 2019, 18:00

Listopadová beseda u cimbálu

Brno, st 20. 11. 2019, 19:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 21. 11. 2019, 19:00

O lidové kultuře na Hané / XV. odborná konference

Olomouc, čt 21. 11. 2019, 8:30

Blatnické hody s právem

Blatnice pod Svatým Antonínkem, pá 22. 11. - ne 24. 11. 2019

Kateřinské hody

Boršice u Blatnice, pá 22. 11. - ne 24. 11. 2019

50. výročie folklórného súboru Ekonóm

Bratislava (SK), pá 22. 11. 2019, 19:00

Hudecké dny

Stará Břeclav, pá 22. 11. - so 23. 11. 2019

Kateřinská zábava

Vacenovice, pá 22. 11. 2019, 19:00

Kateřinská zábava

Dambořice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinská zábava

Kyjov, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hody

Mutěnice, so 23. 11. - út 26. 11. 2019

Kateřinská zábava

Násedlovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hody

Nechvalín, so 23. 11. - ne 24. 11. 2019

Beseda u cimbálu

Ostrožská Lhota, so 23. 11. 2019, 18:00

Kateřinská zábava

Starovičky, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinská zábava

Strážovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kácání mája

Šardice, so 23. 11. 2019, 20:00

Slovácké hody s věncem a káčery

Těmice, so 23. 11. - ne 24. 11. 2019

Kateřinská zábava

Uhřice u Kyjova, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hodečky

Velké Pavlovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinská zábava

Ždánice, so 23. 11. 2019, 20:00

Tanečný dom v Žiline

Žilina (SK), so 23. 11. 2019, 20:00

Lúčnica opět v Brně!

Brno, ne 24. 11. 2019, 18:00

Posezení u cimbálu

Silůvky, ne 24. 11. 2019, 19:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 28. 11. 2019, 19:00

Babské hody

Soběšice, so 30. 11. 2019, 15:00

prosinec 2019

Vánoční koncert - Jižani

Jemnice, ne 1. 12. 2019, 18:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 5. 12. 2019, 19:00

3. narozeniny Ponavy, horňácká muzika Kubíci

Brno, čt 5. 12. 2019, 19:00

Večer se souborem Gaudeamus VŠE a jeho hosty

Praha, so 7. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert s DH Vacenovjáci

Vacenovice, ne 8. 12. 2019, 15:00

Vánoční koncert

Kyjov, út 10. 12. 2019, 19:00

Adventní koncert ZUŠ Strážnice

Petrov, út 10. 12. 2019, 17:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 12. 12. 2019, 19:00

Vánoční koncert

Semice, pá 13. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert

Horní Bojanovice, so 14. 12. 2019, 17:00

Vánoční beseda u cimbálu

Brno, st 18. 12. 2019, 19:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 19. 12. 2019, 19:00

Vánoční koncert Vysočanky

Jihlava, čt 19. 12. 2019, 17:00

Vánoční koncert souboru Javorníček

Brno, so 21. 12. 2019, 16:00

Vánoční koncert s DH Zlaťanka

Kobylnice, ne 22. 12. 2019, 18:00

Zpívání u vánočního stromu s Mužským sborem z Vacenovic

Vacenovice, po 23. 12. 2019, 17:00

Štěpánská zábava

Kobylí, čt 26. 12. 2019, 20:00

Štěpánská beseda u cimbálu

Lipov, čt 26. 12. 2019, 18:00

Štěpánské koledování ve stodole

Mařatice, čt 26. 12. 2019, 14:00

Vánoční koncert DH Mistříňanky

Svatobořice-Mistřín, čt 26. 12. 2019, 19:00

Štěpánská obchůzka

Vacenovice, čt 26. 12. 2019, 10:00

Štěpánské koledování s cimbálovou muzikou

Veselí nad Moravou, čt 26. 12. 2019, 18:00

Štěpánský koncert

Ždánice, čt 26. 12. 2019, 15:00

Krojovaný ples

Němčičky, so 28. 12. 2019, 20:00

Vánoční koncert Mladé muziky

Šardice, ne 29. 12. 2019, 17:00

Vánoční koncert Mužského sboru

Vacenovice, ne 29. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert Laštověnky a Mužského sboru Žarošané

Žarošice, ne 29. 12. 2019, 16:00

leden 2020

Krojovaný ples

Hovorany, so 4. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Kostice, so 4. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Žatčany, so 4. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Střelice, so 11. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Brno-Komín, so 18. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Krumvíř, so 18. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Poštorná, so 18. 1. 2020, 20:00

Župní krojovaný ples

Pozořice, so 18. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Bošovice, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojový ples Slováckého krúžku

Brno, so 25. 1. 2020, 18:00

Krojovaný ples

Moravská Nová Ves, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Vlčnov, so 25. 1. 2020, 20:00

únor 2020

Krojovaný ples

Troubsko, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Velké Bílovice, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Moravský Žižkov, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Ostopovice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Rakvice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Valtice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Vrbice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Morkůvky, pá 14. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Kúty (SK), so 15. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Babice, so 22. 2. 2020, 19:30

Ostatky

Brno-Líšň, so 22. 2. 2020, 14:00

Ostatky

Velatice, so 22. 2. 2020, 14:00

Fašiangová zábava

Zohor (SK), so 22. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Klobouky u Brna, so 29. 2. 2020, 20:00

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Brněnsku

Moravské Knínice, so 29. 2. 2020, 17:00

březen 2020

Fašaňk

Česká, so 7. 3. 2020, 14:00

Muzikantský ples

Blučina, so 14. 3. 2020, 20:00