Najít akci

Datum konání:
Místo konání:
Typ akce:

Nalezeno 393 akcí

únor 2020

Beseda u cimbálu

Ostrava, út 18. 2. 2020, 20:00

O hanáckyho kohóta / Zpěváček (okr. Prostějov)

Prostějov, út 18. 2. 2020, 8:30

Zazpívej, slavíčku Předvýběrové kolo

Uherské Hradiště, út 18. 2. 2020, 13:00

Klášterka s Jánochem

Brno, čt 20. 2. 2020, 19:00

Rok na vsi - Domácká lidová výroba

Plzeň, čt 20. 2. 2020, 10:00

Kužełovský fašanek

Kuželov, pá 21. 2. - so 22. 2. 2020

Pochování basy

Opava, pá 21. 2. 2020, 19:30

Krojový ples

Babice, so 22. 2. 2020, 19:30

Chrlické ostatky

Brno-Chrlice, so 22. 2. 2020, 8:30

Ostatky

Brno-Líšeň, so 22. 2. 2020, 14:00

Tuřanský vostatke

Brno-Tuřany, so 22. 2. - po 24. 2. 2020

Fašanková zábava

Brno-Žabovřesky, so 22. 2. 2020, 19:00

Fašaňková zábava

Bzenec, so 22. 2. 2020, 12:00

Fašaňk

Česká, so 22. 2. 2020, 13:00

Ostatky

Dambořice, so 22. 2. 2020, 9:00

Fašank

Dolní Němčí, so 22. 2. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Dolní Věstonice, so 22. 2. 2020, 20:00

Krojový ples s představením krále

Hluk, so 22. 2. 2020, 19:30

Ostatky

Hodějice, so 22. 2. 2020, 12:00

Hodonínský fašank

Hodonín, so 22. 2. 2020, 8:00

Krojový ples

Hodonín, so 22. 2. 2020, 19:00

Krojový ples

Kobylí, so 22. 2. 2020, 20:00

Fašank

Komňa, so 22. 2. 2020, 9:00

Fašank

Kunovice, so 22. 2. 2020, 12:30

Fašank

Kunovice, so 22. 2. 2020, 12:30

Lanštorfský fašank

Landá, so 22. 2. 2020, 10:00

Fašanková obchůzka

Mikulov, so 22. 2. 2020, 9:30

Fašanková zábava

Milotice, so 22. 2. 2020, 20:00

Fašiangy

Modra (SK), so 22. 2. 2020, 9:00

Fašank

Moravský Písek, so 22. 2. 2020, 8:00

Fašaňk

Mutěnice, so 22. 2. 2020, 11:00

Ostatky

Ochoz u Brna, so 22. 2. 2020, 12:00

Havířský bál

Ostrava, so 22. 2. 2020, 19:00

Fašanková beseda

Ostrožská Nová Ves, so 22. 2. 2020, 19:30

Poštorenský fašank

Poštorná, so 22. 2. 2020, 14:00

Tradiční Moravský ples

Praha, so 22. 2. 2020, 19:00

Krojový ples

Rohatec, so 22. 2. 2020, 20:00

Senické masopust

Senice na Hané, so 22. 2. 2020, 11:00

Festival masopustních tradic Fašank

Strání, so 22. 2. - út 25. 2. 2020

Fašank

Strážovice, so 22. 2. 2020, 14:00

Masopust

Studnice, so 22. 2. 2020, 12:00

Masopust

Syrovice, so 22. 2. 2020, 14:00

Vostatky

Šakvice, so 22. 2. 2020, 8:30

Ostatky

Uhřice, so 22. 2. 2020, 10:00

Fašank

Újezdec-Těšov, so 22. 2. - ne 23. 2. 2020

Krojovaný ples

Vacenovice, so 22. 2. 2020, 20:00

Ples CK Valaška

Valašské Meziřičí, so 22. 2. 2020, 20:00

Ostatky

Vážany nad Litavou, so 22. 2. 2020, 13:00

Ostatky

Velatice, so 22. 2. 2020, 14:00

Fašanek

Velká nad Veličkou, so 22. 2. 2020, 14:00

Krojovaný ples

Velké Karlovice, so 22. 2. 2020, 20:00

Fašiangová zábava

Zohor (SK), so 22. 2. 2020, 20:00

Dětský krojovaný ples

Archlebov, ne 23. 2. 2020, 14:00

Fašank

Hluk, ne 23. 2. 2020, 13:00

Fašank

Hradčovice, ne 23. 2. 2020, 12:00

Masopust ve skanzenu

Kouřim, ne 23. 2. 2020, 10:00

Fašaňková obchůzka

Kyjov, ne 23. 2. 2020, 14:00

Masopust na statku

Piletice, ne 23. 2. 2020, 10:00

Ostatky

Pozořice, ne 23. 2. 2020, 10:00

Fašaňková neděla

Ratíškovice, ne 23. 2. 2020, 15:00

Fašaňk

Šardice, ne 23. 2. 2020, 14:00

Tradiční krojované ostatky

Telnice, ne 23. 2. 2020, 17:00

Fašanková obchůzka

Vnorovy, ne 23. 2. 2020, 13:30

Dětský krojovaný ples

Žarošice, ne 23. 2. 2020, 14:30

Fašanková beseda u cimbálu

Brno, po 24. 2. 2020, 19:00

CM Pazúr aneb Československý folklórní večírek no. XVII

Brno, st 26. 2. 2020, 20:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 27. 2. 2020, 19:00

Jánošíčkovské plesání

Brno, pá 28. 2. 2020, 19:00

Pochovávání basy s besedou u cimbálu

Mařatice, pá 28. 2. 2020, 19:30

Oslava 75. výročí vzniku Národopisného souboru Mánes

Prostějov, pá 28. 2. 2020, 18:00

Denica Jedním tahem

Zlín, pá 28. 2. 2020, 19:30

Ňe jeden, ňe dva, aňi ňe tri

Žilina (SK), pá 28. 2. 2020, 19:00

Krojový ples

Bořetice, so 29. 2. 2020, 20:00

Komínské ostatky

Brno-Komín, so 29. 2. 2020, 10:00

Řečkovický krojovaný ples

Brno-Řečkovice, so 29. 2. 2020, 19:30

Fašank

Dolní Dunajovice, so 29. 2. 2020, 13:00

Krojový ples

Klobouky u Brna, so 29. 2. 2020, 20:00

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Brněnsku

Moravské Knínice, so 29. 2. 2020, 17:00

Dudy a dudáci - Z. Bláhovi k devadesátinám

Rokycany, so 29. 2. 2020, 15:00

Krojový ples

Vracov, so 29. 2. 2020, 20:00

Reprezentační Vševalašský bál

Vsetín, so 29. 2. 2020, 19:00

březen 2020

We ♥ Folklor: CM Javorníček

Brno, st 4. 3. 2020, 20:30

Zpěvem k srdci s VUS Ondráš a hosty

Ostrava, st 4. 3. 2020, 18:00

Posezení u cimbálu u příležitosti MDŽ

Hodějice, pá 6. 3. 2020, 18:00

Jarní Knoflíkobraní s Malou českou muzikou Jiřího Pospíšila

Praha, pá 6. 3. 2020, 17:00

Blučinský krojovaný ples

Blučina, so 7. 3. 2020, 20:00

Valašský bál

Ostrava, so 7. 3. 2020, 19:00

Staročeské ostatky

Skořenice, so 7. 3. 2020, 13:30

Ples muzikantů

Hodonín, pá 13. 3. 2020, 19:30

Muzikantský ples

Blučina, so 14. 3. 2020, 20:00

Pochování basy

Doubrava, so 14. 3. 2020, 19:22

Ples muzikantů

Hodonín, so 14. 3. 2020, 19:30

Festival dechovek

Klatovy, so 14. 3. 2020, 16:00

Staročeský Bál

Plzeň-Malesice, so 14. 3. 2020, 19:30

Krojovaný ples

Popice, so 14. 3. 2020, 20:00

Folklorní večer

Ždánice, so 14. 3. 2020, 19:00

Březnová beseda u cimbálu

Brno, st 18. 3. 2020, 19:00

Folklorní mejdlo 6 let

Praha, čt 19. 3. 2020, 19:00

Táncháztalálkozó

Budapešť (HU), pá 20. 3. - ne 22. 3. 2020

Slovenský tanečný dom v Prahe

Praha, pá 20. 3. 2020, 18:30

Ples folklorního souboru Písečan

Písek, so 21. 3. 2020, 19:00

Staročeský bál

Plzeň, so 21. 3. 2020, 20:00

Zpěváček Hanáckého Slovácka

Ždánice, ne 22. 3. 2020, 14:00

Vynášení smrtky

Velká Bystřice, út 24. 3. 2020, 16:00

Hradišťské setkání vol. 2

Brno, st 25. 3. 2020, 19:00

Dětské krojované odpoledne s DFS Pantlička

Krumvíř, ne 29. 3. 2020, 16:00

O hanáckyho kohóta / Zpěváček

Šumperk, út 31. 3. 2020, 8:30

duben 2020

Krojované hody

Tvrdonice, čt 2. 4. - so 4. 4. 2020

Moravský večer s cimbálem

Nymburk, pá 3. 4. 2020, 20:00

Od fašanku do Velikonoc

Uherské Hradiště, so 4. 4. 2020, 13:00

Vonica 80

Zlín, so 4. 4. 2020, 19:30

Dětský krojový ples

Vacenovice, ne 5. 4. 2020, 15:00

Velikonoční zábava

Morkůvky, so 11. 4. 2020, 20:00

Velikonoční muzikantská zábava

Hovorany, ne 12. 4. 2020, 20:00

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Kyjovsku

Kyjov, ne 12. 4. 2020, 15:00

Velikonoční zábava

Lanžhot, ne 12. 4. 2020, 20:00

Posezení u cimbálu

Otnice, ne 12. 4. 2020, 18:00

Aprílová beseda u cimbálu

Brno, st 15. 4. 2020, 19:00

Seriál koncertů dechových hudeb – Mistříňanka

Hodonín, čt 16. 4. 2020, 18:00

Setkání na zámku - 140 výročí narození primáše Antonína Matalíka

Valašské Meziřičí, pá 17. 4. 2020, 18:00

Setkání dechových hudeb

Zbraslav, ne 19. 4. 2020, 14:00

We ♥ Folklor: L'H Pol'ana

Brno, út 21. 4. 2020, 20:30

Beseda u cimbálu

Jalubí, pá 24. 4. 2020, 19:00

Předhodové zpívání MPS Dolněmčané

Dolní Němčí, so 25. 4. 2020, 18:00

Babské hody

Hostěrádky-Rešov, so 25. 4. 2020, 17:00

Výroční koncert SLPT Valašský vojvoda

Kozlovice, so 25. 4. 2020, 18:00

Velký Baráčnický krojovaný ples

Praha, so 25. 4. 2020, 16:00

Beseda u cimbálu

Stará Břeclav, so 25. 4. 2020, 20:00

Děti a píseň Slovácka

Veselí nad Moravou, so 25. 4. 2020, 15:00

květen 2020

Otevírání pastvin a stavění máje

Uherské Hradiště, pá 1. 5. 2020, 10:00

Hody s právem

Dolní Němčí, so 2. 5. - ne 3. 5. 2020

Tuchlovická pouť

Tuchlovice, pá 8. 5. - ne 10. 5. 2020

Beseda u cimbálu s CM Ocún

Ublo, pá 8. 5. 2020, 19:00

Ženáčské hody

Bošovice, so 9. 5. - ne 10. 5. 2020

Mladé hody

Brno-Bosonohy, so 9. 5. 2020, 15:00

Hody

Chudčice, so 9. 5. 2020, 8:00

Májová zábava

Velké Němčice, so 9. 5. 2020, 20:00

Slavnost kroje

Velká Bystřice, ne 10. 5. 2020, 8:00

Ostatky

Otnice, pá 15. 5. 2020, 10:00

Hody

Brno-Starý Lískovec, so 16. 5. - ne 17. 5. 2020

Hody Popůvky

Popůvky, so 16. 5. 2020, 15:00

Babské hody

Vážany nad Litavou, so 16. 5. 2020, 14:00

MFF Strašnice

Praha, pá 22. 5. - so 23. 5. 2020

Babské hody

Blučina, so 23. 5. 2020, 15:00

Babské hody

Branišovice, so 23. 5. 2020, 16:00

Beseda u cimbálu

Strážovice, so 23. 5. 2020, 18:00

Babské hody

Velešovice, so 23. 5. 2020, 13:00

Sečeni lóke

Velká Bystřice, so 23. 5. 2020, 7:00

Májová beseda u cimbálu

Brno, po 25. 5. 2020, 19:00

Jízda kálů

Vlčnov, pá 29. 5. - ne 31. 5. 2020

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Uherskobrodsku

Vlčnov, pá 29. 5. 2020, 15:00

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Strážnicku, Veselsku a Horňácku

Petrov, so 30. 5. 2020, 15:00

Babské hody

Rajhrad, so 30. 5. 2020, 16:00

Hody Troubsko

Troubsko, so 30. 5. - ne 31. 5. 2020

Eště byly štyry týdně do hodů

Hovorany, ne 31. 5. 2020, 15:00

červen 2020

Jihočeský folklorní festival

Kovářov, pá 5. 6. - ne 7. 6. 2020

Folklórní festival Pardubice

Pardubice, pá 5. 6. - ne 7. 6. 2020

Slavnosti Podluží v písni a tanci

Tvrdonice, pá 5. 6. - ne 7. 6. 2020

Žatčanské hody

Žatčany, pá 5. 6. - po 8. 6. 2020

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Uherskohradišťsku

Staré Město, so 6. 6. 2020, 15:00

Mladé hody

Střelice, so 6. 6. - ne 7. 6. 2020

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Podluží

Tvrdonice, so 6. 6. 2020, 15:00

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Hanáckém Slovácku

Velké Pavlovice, so 6. 6. 2020, 15:00

Babské hody

Židlochovice, so 6. 6. 2020, 15:00

Průvod krojovaných z Tišnovska a pouť v Předklášteří

Tišnov, ne 7. 6. 2020, 14:00

MFF Frýdek-Místek

Frýdek-Místek, út 9. 6. - po 15. 6. 2020

Mezinárodní folklorní festival CIOFF Plzeň

Plzeň, st 10. 6. - ne 14. 6. 2020

Barnabášské hody

Těšany, pá 12. 6. - ne 14. 6. 2020

Mladé hody

Brno-Kohoutovice, so 13. 6. 2020, 13:00

Babské hody

Popice, so 13. 6. 2020, 14:00

Hody Rudice

Rudice, so 13. 6. 2020, 14:00

Krojované hody

Sedlec, so 13. 6. 2020, 8:00

Zpívání sborů

Šardice, so 13. 6. 2020, 17:00

Tvaroženské hody

Tvarožná, so 13. 6. 2020, 13:00

Červnová beseda u cimbálu

Brno, st 17. 6. 2020, 19:00

Kunovské léto

Kunovice, st 17. 6. - ne 21. 6. 2020

Hody

Březí, so 20. 6. - ne 21. 6. 2020

Javůrské hody

Javůrek, so 20. 6. 2020, 20:00

Hody

Kašnice, so 20. 6. 2020, 14:00

Hody Kobylí

Kobylí, so 20. 6. - po 22. 6. 2020

Moravsko-slovenský festival dechových hudeb

Starý Hrozenkov, so 20. 6. 2020, 15:30

Hody

Telnice, so 20. 6. - po 22. 6. 2020

Aloiské hody

Otnice, ne 21. 6. 2020, 14:00

Cimbály na ulici

Svatobořice-Mistřín, ne 21. 6. 2020, 15:00

Přehlídka mládežnických dechových hudeb

Šardice, ne 21. 6. 2020, 14:30

MFF Strážnice

Strážnice, čt 25. 6. - ne 28. 6. 2020

MFF Vsetínský krpec

Vsetín, čt 25. 6. - ne 28. 6. 2020

Krojované hody

Hovorany, pá 26. 6. - út 30. 6. 2020

Hody

Boleradice, so 27. 6. - ne 28. 6. 2020

Ženáčské hody

Moravské Bránice, so 27. 6. 2020, 14:00

Tradiční krojované hody

Přibice , so 27. 6. - ne 28. 6. 2020

Hody

Rakvice, so 27. 6. - po 29. 6. 2020

Krojový výlet

Stará Břeclav, so 27. 6. 2020, 20:00

Finále soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku

Strážnice, so 27. 6. 2020, 16:30

Babské hody

Šitbořice, so 27. 6. 2020, 15:00

Petropavelské hody

Újezd u Brna, so 27. 6. - ne 28. 6. 2020

červenec 2020

Folklórny festival Východná

Východná (SK), čt 2. 7. - ne 5. 7. 2020

Hody Brumovice

Brumovice, pá 3. 7. - po 6. 7. 2020

SFFS Dambořice

Dambořice, pá 3. 7. - ne 5. 7. 2020

Pojizerský folklórní festival

Bakov nad Jizerou, so 4. 7. 2020, 13:00

Byla vojna, byla

Dambořice, so 4. 7. 2020, 20:30

Hody Hvozdec

Hvozdec, so 4. 7. 2020, 13:00

Pouť

Jezeřany-Maršovice, so 4. 7. 2020, 14:00

Festival dechových hudeb

Kozojídky, so 4. 7. 2020, 15:00

Hody Podivín

Podivín, so 4. 7. - ne 5. 7. 2020

Hodky

Rakvice, so 4. 7. 2020, 14:00

Hody

Terezín, so 4. 7. - ne 5. 7. 2020

Krojované hody

Zaječí, so 4. 7. - ne 5. 7. 2020

Hody

Ořechov, ne 5. 7. - po 6. 7. 2020

Hody

Čejč, pá 10. 7. - po 13. 7. 2020

Letní hody

Popice, pá 10. 7. - ne 12. 7. 2020

Kopaničárské slavnosti

Starý Hrozenkov, pá 10. 7. - ne 12. 7. 2020

Túfarankafest

Rakvice, so 11. 7. 2020, 15:00

Horňácké slavnosti

Velká nad Veličkou, čt 16. 7. - ne 19. 7. 2020

Rozhybkosti

Východná (SK), čt 16. 7. - ne 19. 7. 2020

Tradiční Svatojakubské hody

Nosislav, pá 17. 7. - ne 19. 7. 2020

Hody Šakvice

Šakvice, pá 17. 7. - ne 19. 7. 2020

Přízřenické hody

Brno-Přízřenice, so 18. 7. 2020, 15:00

Beseda u cimbálu s CM Primáš

Krumvíř, so 18. 7. 2020, 18:30

Markétské hody

Moravské Knínice, so 18. 7. - ne 19. 7. 2020

Hody

Josefov, ne 19. 7. - út 21. 7. 2020

Hody

Barovy, so 25. 7. - ne 26. 7. 2020

Hody

Bavory, so 25. 7. - ne 26. 7. 2020

Jakubské hody

Nikolčice, so 25. 7. - ne 26. 7. 2020

Jakubské hody

Pohořelice, so 25. 7. - ne 26. 7. 2020

Tradiční krojované hody

Starovičky, so 25. 7. - ne 26. 7. 2020

Hody Omice

Omice, ne 26. 7. 2020, 15:00

Hody

Velatice, ne 26. 7. 2020, 14:00

Jánošíkove dni

Terchová (SK), st 29. 7. - ne 2. 8. 2020

Hody

Kúty, pá 31. 7. - ne 2. 8. 2020

Tradiční krojované hody

Nový Poddvorov, pá 31. 7. - po 3. 8. 2020

Tradiční krojované hody

Starý Poddvorov, pá 31. 7. - po 3. 8. 2020

srpen 2020

Předhodovní zpívání

Bořetice, so 1. 8. 2020, 20:00

Beseda u cimbálu s Ženským sborem

Dolní Bojanovice, so 1. 8. 2020, 18:00

Tradiční jiříkovské hody

Jiříkovice, so 1. 8. - ne 2. 8. 2020

Babské hody

Poštorná, so 1. 8. 2020, 15:00

Ženáčské hody

Rajhradice, so 1. 8. 2020, 13:30

Hodky

Starovičky, so 1. 8. 2020, 18:00

Tradiční hody

Bořetice, ne 2. 8. - út 4. 8. 2020

Svatovavřinecké hody

Hluk, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Tradiční krojované hody

Horní Věstonice, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Hody Kobylnice

Kobylnice, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Festival Milotice

Milotice, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

MFSF Jánošíkov dukát

Rožnov pod Radhoštěm, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Hodová beseda u cimbálu

Velké Němčice, pá 7. 8. 2020, 18:00

Vavřinecké hody

Velké Němčice, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Podroháčske folklórne slávnosti

Zuberec (SK), pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Hody

Branišovice, so 8. 8. - ne 9. 8. 2020

Hody

Brno-Komín, so 8. 8. - ne 9. 8. 2020

Hody

Brno-Řečkovice, so 8. 8. - ne 9. 8. 2020

MFF Léto na Solání

Karolinka, so 8. 8. 2020, 10:00

Předhodová beseda u cimbálu

Prušánky, so 8. 8. 2020, 18:00

Hody

Stavěšice, so 8. 8. - ne 9. 8. 2020

Kácení máje

Velatice, so 8. 8. 2020, 18:00

Krojované hody

Prušánky, ne 9. 8. - út 11. 8. 2020

Mezinárodní folklorní festival v Písku

Písek, čt 13. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Hustopeče

Hustopeče, pá 14. 8. - ne 16. 8. 2020

Morkůvské hody

Morkůvky, pá 14. 8. - po 17. 8. 2020

Krojované hody

Nenkovice, pá 14. 8. - ne 16. 8. 2020

Tradiční novosedelské hody

Novosedly, pá 14. 8. - ne 16. 8. 2020

GajdeFest - Mezinárodní folklorní a dudácký festival

Omice, pá 14. 8. - so 15. 8. 2020

Hody Blučina

Blučina, so 15. 8. - po 17. 8. 2020

Hody Borkovany

Borkovany, so 15. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Bukovinka

Bukovinka, so 15. 8. 2020, 16:00

Tradiční krojované hody

Diváky, so 15. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Pavlov

Pavlov, so 15. 8. 2020, 18:00

Hody Šaratice

Šaratice, so 15. 8. - ne 16. 8. 2020

Tradiční vranovické hody

Vranovice, so 15. 8. - po 17. 8. 2020

Krojované hody

Čejkovice, ne 16. 8. - út 18. 8. 2020

Hody

Mělčany, ne 16. 8. 2020, 14:00

Hody

Mikulčice, ne 16. 8. - út 18. 8. 2020

Folklor bez hranic

Ostrava, po 17. 8. - pá 21. 8. 2020

Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec IOV

Červený Kostelec, st 19. 8. - ne 23. 8. 2020

Mezinárodní dudácký festival

Strakonice, čt 20. 8. - ne 23. 8. 2020

Bartolomějské hody

Krumvíř, pá 21. 8. - po 24. 8. 2020

Bartolomějské hody

Křepice, pá 21. 8. - po 24. 8. 2020

Dožínky

Střelice, pá 21. 8. - ne 23. 8. 2020

Hody

Brno-Holásky, so 22. 8. - ne 23. 8. 2020

Bartolomějské hody

Hodějice, so 22. 8. - ne 23. 8. 2020

Hody Ivaň

Ivaň, so 22. 8. - ne 23. 8. 2020

Zahrávání hodů

Lanžhot, so 22. 8. 2020, 18:00

Lesonické hody

Lesonice, so 22. 8. 2020, 8:30

Sochovy národopisné slavnosti

Lhotka Pod Ondřejníkem, so 22. 8. 2020, 10:00

Babské hody

Nebovidy, so 22. 8. 2020, 15:00

Babské hody

Olbramovice, so 22. 8. 2020, 8:30

Hody

Suchohrdly u Miroslavi, so 22. 8. - ne 23. 8. 2020

Bartolomějské hody

Vážany nad Litavou, so 22. 8. - ne 23. 8. 2020

Bartolomějské krojované hody

Hlohovec, ne 23. 8. - po 24. 8. 2020

Tradiční rozmarýnové hody

Hody, ne 23. 8. - út 25. 8. 2020

Hody Hrušky

Hrušky, ne 23. 8. - út 25. 8. 2020

Krojové hody

Vrbice, ne 23. 8. - út 25. 8. 2020

Hody

Moutnice, pá 28. 8. - ne 30. 8. 2020

Hody

Syrovice, pá 28. 8. - ne 30. 8. 2020

Krojované hodky

Hlohovec, so 29. 8. 2020, 14:00

Zarážení hory

Popice, so 29. 8. 2020, 14:00

Babské hody

Přibice , so 29. 8. 2020, 16:00

Babské hody

Rebešovice, so 29. 8. 2020, 15:00

Hody

Žeravice, so 29. 8. - ne 30. 8. 2020

září 2020

Hody

Česká, čt 3. 9. 2020, 15:00

Hody

Brno-Líšeň, pá 4. 9. - so 5. 9. 2020

Hody

Rosice, pá 4. 9. - so 5. 9. 2020

Národopisné slavnosti

Těšany, pá 4. 9. - ne 6. 9. 2020

Lidový rok®

Velká Bystřice, pá 4. 9. - ne 6. 9. 2020

Babské hody

Prštice, so 5. 9. 2020, 14:00

Velehradské hody s právem

Velehrad, so 5. 9. 2020, 13:00

Rozařínské hody

Moutnice-Rozařín, ne 6. 9. 2020, 14:00

Hody a dožínky

Starý Hrozenkov, ne 6. 9. 2020, 14:00

Babské hody

Brno-Bosonohy, so 12. 9. 2020, 15:00

Hody

Dolenice, so 12. 9. 2020, 14:00

Tradiční krojované hody

Kubšice, so 12. 9. 2020, 9:00

Hody Příbram

Příbram na Moravě, so 12. 9. - ne 13. 9. 2020

Židlochovické hody

Židlochovice, so 12. 9. - ne 13. 9. 2020

Tradiční krojované hody

Velké Bílovice, ne 13. 9. - út 15. 9. 2020

Záříjová beseda u cimbálu

Brno, st 16. 9. 2020, 19:00

Hody Němčany

Němčany, pá 18. 9. - ne 20. 9. 2020

Svatováclavské hody

Brno-Obřany, so 19. 9. 2020, 13:00

Hody

Lanžhot, so 19. 9. - út 22. 9. 2020

Rozmarýnové hody

Moravské Bránice, so 19. 9. - ne 20. 9. 2020

Tradiční pozořické hody

Pozořice, so 19. 9. 2020, 14:00

Hody

Zbýšov, so 19. 9. 2020, 14:00

Hody Jezeřany-Maršovice

Jezeřany-Maršovice, pá 25. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody Žebětín

Brno-Žebětín, so 26. 9. 2020, 13:00

Svatováclavské hody

Lovčičky, so 26. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody

Modřice, so 26. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody

Ochoz u Brna, so 26. 9. 2020, 14:00

Svatováclavské hody

Ostrovánky, so 26. 9. - ne 27. 9. 2020

Svatováclavské hody

Šitbořice, so 26. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody

Brno-Ořešín, ne 27. 9. 2020, 14:00

Svatováclavské hody

Dolní Bojanovice, ne 27. 9. - út 29. 9. 2020

Hody Horní Kounice

Horní Kounice, ne 27. 9. 2020, 16:00

Hodky

Velké Bílovice, ne 27. 9. 2020, 15:00

říjen 2020

Hody Ježov

Ježov, pá 2. 10. - so 3. 10. 2020

Šardický hody

Šardice, pá 2. 10. - po 5. 10. 2020

Slovácké hody

Vacenovice, pá 2. 10. - po 5. 10. 2020

Hodky

Dolní Bojanovice, ne 4. 10. 2020, 14:00

Babské hody

Jinačovice, so 10. 10. 2020, 15:00

Havelské hody

Ketkovice, so 10. 10. - ne 11. 10. 2020

Slovácké hody s právem

Babice, so 17. 10. - ne 18. 10. 2020

Tuřanský hode

Brno-Tuřany, so 17. 10. - po 19. 10. 2020

Hody

Brno-Židenice, so 17. 10. 2020, 13:00

Hody

Kněždub, so 17. 10. - ne 18. 10. 2020

Hody

Kuřim, so 17. 10. 2020, 15:00

Burčákové hody

Morkůvky, so 17. 10. 2020, 20:00

Orelské hody

Pozořice, so 17. 10. 2020, 14:00

Hody

Prakšice, so 17. 10. 2020, 19:30

Krojované hody

Říčany u Brna, so 17. 10. 2020, 14:00

Hody

Střelice, so 17. 10. - ne 18. 10. 2020

Čtyři týdny do hodů

Svatobořice-Mistřín, so 17. 10. 2020, 18:00

Císařské hody

Žarošice, so 17. 10. - ne 18. 10. 2020

Tradiční krojové hody

Stará Břeclav, ne 18. 10. - po 19. 10. 2020

Hodová beseda u cimbálu

Brno, st 21. 10. 2020, 19:00

Hody

Věteřov, pá 23. 10. - ne 25. 10. 2020

Beseda u cimbálu

Fryšták, so 24. 10. 2020, 19:30

Hody

Hradčovice, so 24. 10. - ne 25. 10. 2020

Hody

Velké Hostěrádky, so 24. 10. 2020, 20:00

Hody

Vlkoš, so 24. 10. - ne 25. 10. 2020

Babské hody

Vranovice, so 24. 10. 2020, 14:00

Krojované hody

Strážovice, pá 30. 10. - ne 1. 11. 2020

Odehrávky hodů

Velké Hostěrádky, pá 30. 10. 2020, 20:00

listopad 2020

Dětské hody

Brno-Líšeň, so 7. 11. 2020, 16:00

Krojované hody

Milotice, so 7. 11. - po 9. 11. 2020

Hody Skoronice

Skoronice, so 7. 11. - ne 8. 11. 2020

Hody

Šarovy, so 7. 11. 2020, 13:00

Martinské hody

Násedlovice, pá 13. 11. - ne 15. 11. 2020

Martinské hody

Sobůlky, pá 13. 11. - ne 15. 11. 2020

Hody

Vnorovy, pá 13. 11. - ne 15. 11. 2020

Martinské hody

Bošovice, so 14. 11. - ne 15. 11. 2020

Martinské hody

Dambořice, so 14. 11. - po 16. 11. 2020

Slovácké hody s věncem

Svatobořice-Mistřín, so 14. 11. - po 16. 11. 2020

Hody Vedrovice

Vedrovice, so 14. 11. 2020, 13:00

Babské hody

Vlasatice, so 14. 11. 2020, 20:00

65.Výročí SVPT Malá Jasénka

Vsetín, so 14. 11. 2020, 18:00

Hody

Stará Břeclav, ne 15. 11. - po 16. 11. 2020

Listopadová beseda u cimbálu

Brno, st 18. 11. 2020, 19:00

Kateřinské hody

Rakvice, pá 20. 11. 2020, 15:00

Zástěrková zábava

Bošovice, so 21. 11. 2020, 20:00

Beseda u cimbálu

Mysločovice, so 21. 11. 2020, 18:00

Hodové dozvuky

Sobůlky, so 21. 11. 2020, 20:00

Hodky

Stará Břeclav, so 21. 11. - ne 22. 11. 2020

Kateřinská zábava

Žarošice, so 21. 11. 2020, 20:00

Hody

Mutěnice, ne 22. 11. - út 24. 11. 2020

Kateřinská zábava

Dambořice, so 28. 11. 2020, 20:00

Kateřinská zábava

Násedlovice, so 28. 11. 2020, 20:00

Kateřinská zábava

Strážovice, so 28. 11. 2020, 20:00

prosinec 2020

Beseda u cimbálu

Fryšták, so 12. 12. 2020, 19:30

Vánoční beseda u cimbálu

Brno, st 16. 12. 2020, 19:00

Posezení u cimbálu

Popice, ne 27. 12. 2020, 16:00

Vánoční koncert Mladé muziky

Šardice, út 29. 12. 2020, 17:00

leden 2021

Krojovaný ples

Prušánky, so 23. 1. 2021, 19:30

únor 2021

Poleskavský krojový ples

Brno-Nový Lískovec, so 6. 2. 2021, 20:00

Hody

Rebešovice, ne 7. 2. 2021, 14:00

Krojovaný ples

Charvátská Nová Ves, so 13. 2. 2021, 19:00

Krojový ples

Charvátská Nová Ves, so 13. 2. 2021, 19:00